WNĘTRZA MARZEŃ

Marzy Ci się nowoczesne wnętrze, masz w planach zmianę aranżacji salonu, a nowy projekt spędza Ci sen z powiek? Zostaw to mi. Doradzę, pokażę inspirujące aranżacje, poprowadzę Cię przez remont mieszkania. Razem stworzymy nową jakość.

 

O MNIE

Dla mnie każdy projekt zaczyna się od czyjegoś marzenia.
Własny dom, ergonomiczne biuro, efektowne wnętrza… Marzenia moich klientów stają się moimi. Dlatego każda, nawet najmniejsza realizacja stanowi dla mnie pasjonujące wyzwanie. Od pierwszej koncepcji, poprzez projekt szczegółowy, po nadzór budowlany – na każdym etapie realizacji staram się znajdować i proponować naszym klientom takie rozwiązania, które spotykają się z ich oczekiwaniami w zakresie jakości, funkcjonalności, co ważne – kosztów inwestycji. W trakcie mojego doświadczenia w projektowaniu, niejednokrotnie przekonałem się, że nawet przy skromnym budżecie można tworzyć efektowne realizacje. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane i stale się rozwijam na bieżąco śledząc najnowsze trendy w projektowaniu domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, biur , sklepów itp.
Interesują mnie nowoczesne technologie w budownictwie, dzięki czemu pomagam moim klientom dobierać trwałe i wydajne energetycznie materiały budowlane oraz wykończeniowe. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę aktywnie wspierać moich klientów w doborze materiałów, firm budowlanych i wykończeniowych.

 
 

OFERTA

projekty wnętrz

W szerokim portfolio moich usług znajduje się projektowanie wnętrz – efektownych i komfortowych przestrzeni domów i mieszkań prywatnych, jak również funkcjonalnych powierzchni komercyjnych (biur, restauracji, sklepów). Co ważne – nasza współpraca nie kończy się w chwili zaakceptowania projektu budowlanego! Z zaangażowaniem uczestniczę w całym procesie inwestycyjnym – od projektu koncepcyjnego wstępnego, przez projekt budowlany, aż po moment oddania obiektu “pod klucz”.

 

PROJEKTY ZDALNE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, którzy mieszkają poza Rybnikiem lub nie dysponują czasem oferuje wykonanie usługi projektowej za pośrednictwem internetu.

Jak to działa?

  • Za pośrednictwem poczty internetowej wysyłacie mi Państwo rzuty domu lub mieszkania, aktualne zdjęcia wnętrz, kilka zdań dotyczących preferencji i ewentualnie przykładowe wnętrz, które się Państwu podobają

  • na tej podstawie ustalamy koszt wykonania projektu wnętrz i podpisujemy umowę

  • po wpłaceniu zaliczki przystępujemy do projektowania

Etapy projektu

  • w pierwszym etapie otrzymujecie ode mnie Państwo projekt koncepcyjny w postaci wizualizacji wnętrz

  • następnie na podstawie ewentualnych sugestii i konsultacji wprowadzam zmiany do projektu koncepcyjnego

  • po zaakceptowaniu części koncepcyjnej przygotowuje projekt wykonawczy zawierający rzuty pomieszczeń z aranżacją wnętrz, widoki ścian, zestawienia płytek ceramicznych itp.

  • Po otrzymaniu od Państwa ostatecznej wpłaty wysyłam kompleksowy projekt wnętrz

Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie przez Państwa czasu oraz pieniędzy ponieważ na każdy projekt wykonany zdalnie oferujemy 5% zniżki.

 
Working Together

KONTAKT

783 160 969

 

©2018 by Pracownia Wnętrz Robert Jureczko. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now